Jõesaareta mänginud Manresa kaotas tasavägise kohtumise viimase veerandi heitluses

-Janari Jõesaar ja Manresa korvpallimeeskond | Foto: BAXI Manresa Facebook

Janari Jõesaar ja Manresa teenisid Hispaania meistriliigas kahe võidu kõrvale kolmanda kaotuse, kui koduväljakul peetud tasavägises kohtumises jäädi alla Andorra Morabancile numbritega 64:69 (14:20, 18:9, 16:17, 16:23).

Seni vaid kolmandas mängudevoorus korralikud minutid saanud 26-aastane Jõesaar väljakule ei pääsenud ja pidi ainsa mängijana oma võistkonnast toimuvat pingilt jälgima.

Manresa poolelt tõid enim punkte Seth Hinrichs ja Juan Pablo Vaulet, kelle arvele jäi vastavalt 13 ning 10 punkti. Võitjate resultatiivseim oli kohtumise parim korvikütt Clevin Hannah, kes viskas 23 silma.

Kahe võidu ja kolme kaotusega liigatabelis 11. positsiooni hoidev Manresa jätkab hooaega 17. oktoobril, kui külla sõidetakse Siim-Sander Venele ja Fuenlabradale (0-4).