Johanna Eliise Tederi koduvõistkonna pidurdamatu hoog sai jätku

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Siim Semiskar

Johanna Eliise Tederi koduvõistkond South Plains Lady Texans teenis USA üliõpilasliiga NJCAA kõrgeimas divisjonis järjekordse võidu, alistades Phoenix College Classic miniturniiril 60:47 Lake Region State Royalsi.

South Plains tegi vahe sisse juba esimese veerandiga, mis võideti 21:9. Poolajaks oldi ees 33:22 ja kolmanda veerandi järel 50:37. Sama suure vahega mäng ka lõppes.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Teder viskas võitjate kasuks 5 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 0/2, vabavisked 1/1), võttis 3 lauapalli, andis 3 resultatiivset söötu ja tegi 3 vaheltlõiget. Eestlanna arvele kogunes ka 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

NJCAA kõrgeima divisjoni pingereas teisel kohal paiknev South Plains on nüüd võitnud 16 järjestikust kohtumist. Miniturniiri viimases mängus minnakse Eesti aja järgi täna hilisõhtul vastamisi Bismarck State’iga.