fbpx
Close

Joonas Järveläinen jätkab Briti kõrgliigas: huvi tunti, kuid ahvatlevamat pakkumist ei tulnud

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Augusti keskpaigas 28-aastaseks saav ääremängija Joonas Järveläinen jätkab uuel hooajal karjääri senises koduklubis, kui pikendas lepingut Suurbritannia meistriliigas mängiva Plymouth Raidersiga.

Hooaja teises pooles klubi kindlaks rünnakuliidriks kerkinud 202 cm pikkune mängumees sai mulle keskmiste näitajatena 30 mänguga kirja 24,7 minutit, 14,2 punkti, 5,7 lauapalli ja 1,8 korvisöötu.

Tänavu Eesti 3×3 korvpallikoondises ka MM-il käinud Järveläinen kommenteeris Korvpall24.ee portaalile: “Mulle on alati imponeerinud lojaalsus ja järjepidevus ning seetõttu lootsin, et Briti liigasse jäädes saan jätkata samas klubis.”

Ta lisas: “Tuleb nentida, et otsus ei seisa pelgalt idealismil põhinevatel tõekspidamistel, vaid ka selles, et kahtlemapanevalt ahvatlevamaid pakkumisi mujalt liigadest laual ei olnud. Tunti huvi kahest teisest UK meistriliigaklubist.”

Järveläineni sõnul mõningane huvi teistest välisriikidest oli olemas ning konkreetselt temani jõudis lisaks Raidersi lepingule veel ühe klubi pakkumine.

“Eelmise hooaja lõpus olin enda jaoks võtnud seisukoha, et sooviksin teha ühe, parema, hooaja Raidersi eest veel. Lähen tagasi lootuses, et kui õnnestub palliplatsil paremini silma paista, siis ehk avanevad sellest järgmised võimalused.”

Korvpall24.ee portaalile teadaolevalt on Järveläinen pärast 3×3 koondisega tuuritamist koos Jaan Puidetiga jätkanud suvise saalikorvpalliga TTÜ KK treeningutel.

Järveläineni eelmise hooaja järel mõeldud mõtteid saab uuesti lugeda SIIT.

scroll to top