fbpx
Close

Joosep Toome juhendatavad Draakonid tulid emotsionaalse mänguga mini-klassi meistriteks

-Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid | Foto: Siim Semiskar

-Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid | Foto: Siim Semiskar

Pühapäeval selgusid Eesti meistrid G4S Noorteliiga mini-klassis ja noormeeste arvestuses võttis esikoha Tartu Ülikooli KK/Draakonid meeskond, kes seljatas finaalis RSK Tarvase numbritega 63:53.

Avaveerandil kolmepunktilise edu saanud tartlased tegid teisel mänguperioodil kõva avalduse, kui võitsid veerandi 15:3 ja asusid pikaks hingetõmbepausiks juhtima 33:18. Kolmas periood oli taaskord tasavägisem, kuid Joosep Toome juhendatavad Draakonid kasvatasid enne otsustavat neljandikku vahet veel kolme punkti võrra (50:32). Ohtlikult lähedale väljakuperemehed enam ei jõudnud ja mini-klassi meistritiitel rändas sedapuhku Tartusse, kirjutab Basket.ee.

Võitjate parimana kogus kaksikduubli Samuel Samarüütel 10 punkti ja 11 lauapalliga. Markus Mölderi arvele jäi 9 punkti ja 6 lauapalli, võrdselt 8 silma peale jäid Eerik-Pärtel Kull ja Tanel Lepp. Luukas Pastik toetas omasid 6 punktiga. Rakvere suurimad korvikütid olid Markus Harend 15, Marten Pere 12 ja Gregor Lepp 10 punktiga. Remi-Andero Rumm lisas 7 punkti.

Pronksimängus teenis suure 70:42 võidu Audentese Spordikooli võistkond, kes alistas Tiit Soku KK/SK Nord 1 meeskonna. Võitjate resultatiivsemad olid Holger Suurorg 20 punkti ning Oliver Kullamäe 17 punkti, 7 lauapalli, 3 vaheltlõike ja 3 sööduga. Tiit Soku KK poolel tõi Marten Allen 15 punkti ja 5 lauapalli, Simon Lelle lisas 10 silma.

Fotogaleriid 

scroll to top