Jürgens ei suutnud oma suurima skoorijata mänginud Oral Robertsit võidule aidata

-Carlos Jürgens | Foto: Ekraanitõmmis

USA üliõpilasliigas NCAA said Carlos Jürgens ja tema kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles läinud öösel  kirja kaotuse, kui tulemusega 58:74 jäädi võõrsil alla Denver Pioneersile.

Vigastatud meeskonna liidri Emmanuel Nzekwesita läbi ajama pidanud Oral Roberts lasi endale avaminutitel visata 10 vastuseta silma, kuid tuli seejärel mängu tagasi ja poolajapausile mindi vaid 2-punktilises kaotusseisus (32:34). 9.16 enne kohtumise lõppu oli seis veel 47:50, kuid seejärel ei suutnud Oral Roberts ligi 3 minutiga visata ühtegi punkti ja võõrustajad tegid otsustava 8:0 spurdi.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Jürgens viibis väljakul 30 minutit, mille jooksul viskas ta 9 punkti (kahesed 1/5, kolmesed 2/3, vabavisked 1/2), võttis 2 lauapalli, andis 2 resultatiivset söötu ja sooritas 2 vaheltlõiget. Negatiivse poole pealt läks kirja 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Oral Robertsi resultatiivseim oli 17 punktiga Kevin Obanor, lätlane Francis Lacis lisas oma karjääri parimad 15 silma. Võitjate poolelt viskas Joe Rosga 21 ja Oral Robertsi tähtmängija noorem vend David Nzekwesi 13 punkti.

Jürgensi koduülikool jätkab oma konverentsis (Summit League) 4 võidu ja 3 kaotusega 4. kohal, kogu hooaja peale on meeskonnal nüüd kirjas 8 võitu ja 14 kaotust. Järgmise kohtumise peab Oral Roberts Eesti aja järgi pühapäeva öösel, kui koduväljakul minnakse vastamisi North Dakota State’i Ülikooli meeskonnaga (9 võitu ja 11 kaotust).