Jürgensi koduülikool sai kolmanda järjestikuse kaotuse

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

Carlos Jürgens ja Oral Roberts Golden Eagles pidid USA üliõpilasliigas NCAA-s vastu võtma kolmanda järjestikuse kaotuse, kui reede varahommikul jäädi võõral väljakul 65:85 alla BYU Cougarsile.

Mäng algas tasavägiselt ja kümne minuti möödudes oli seis Jürgensi tabatud kolmepunktiviskest 16:16 viigis. BYU (Brigham Young University) tegi vahe sisse esimese mängupoole lõpus ja eestlase koduülikool läks vaheajale 31:43 kaotusseisus. Teise poolaja alguses kasvas vahe kiiresti 19-punktiliseks ning Oral Roberts enam mängu tagasi tulla ei suutnud. Jürgensi kodumeeskond jätkab NCAA hooaega ühe võidu ja nelja kaotusega.

Jürgens sekkus mängu vahetusest ja viskas 25 minuti jooksul 3 punkti (kolmesed 1/2). Lisaks andis 20-aastane tagamängija ühe tulemusliku söödu ning tegi 2 pallikaotust. Kohtumise resultatiivseim oli BYU mängija Yoeli Childs, kes viskas 24 punkti.

Järgmisena ootab ees kodumäng Ecclesia kolledžimeeskonnaga, kellega minnakse vastamisi esmaspäeval, 19. novembril.