Jürgensi koduülikooli teise poolaja tagasitulekust jäi väheks

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

Carlos Jürgens ja tema kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles said pühapäeval USA üliõpilasliigas NCAA kaotuse, kui võõral väljakul jäädi 67:79 alla SMU Mustangsile.

Eestlase koduülikool jäi kiiresti suurde kaotusseisu ning poolajapausile minnes seisid tablool numbrid 23:42. Teisel poolajal asus Oral Roberts vahet vähendama ja 3.04 enne kohtumise lõppu oli seis 61:68. Lähemale siiski enam ei jõutud ning Jürgensi koduülikool sai kolme võidu kõrvale juba seitsmenda kaotuse.

Vahetusmeeste pingilt mängu sekkunud Jürgens tõi 15 minutiga 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/4), võttis 2 lauapalli, sooritas ühe vaheltlõike ning pani ühe bloki.

Meeskonnakaaslane Emmanuel Nzekwesi tõi üleplatsimehena 18 silma. SMU parim oli Ethan Chargois, kes viskas 17 punkti.

Järgmise kohtumise peab Oral Roberts Eesti aja järgi öösel vastu neljapäeva, kui koduväljakul võetakse vastu FGCU (Florida Gulf Coast University) meeskond.