fbpx
Close

K24 MILANOS | Matthias Tass ukrainlaste pikkust ei pelga: kogu suvi on Porzingiste ja teiste koljatite vastu mängitud

-Matthias Tass | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise keskmängija Matthias Tassi jaoks oli reedene kaotusmäng Itaalia vastu loomulikult EM-finaalturniiri debüüdiks, nagu suurele osale meie koondislastest. 15 mänguminutiga kaks punkti ja kaks resultatiivset söötu kogunud 23-aastane ja 208 cm pikkune keskmängija oli +/- näitajalt taas üks oma tiimi edukam, kui tema ja Martin Dorbeku vastav number oli -2.

Pärast kohtumist Korvpall24 portaalile kommentaare jagades ütles Tass, et kuigi ta on ookeani taga arvuliselt nii suure publiku ees mänginud, siis varasemalt pole kunagi osa sellest rahvast olnud tema poolt. Lisaks Itaalia matši lahkamisele vaatasime juba ka ette võimsa eesliiniga Ukraina koondise suunas, kellega Tass ja ülejäänud Eesti koondislased peavad maid jagama hakkama kõigest 18 tundi pärast Itaalia kohtumise lõpusireeni.

Ukraina koondisel on korvi alla panna väga pikki ja kogenud mehi, nagu näiteks kunagine NBA drafti 5. valik Oleksi Len (29-aastane), Hispaania liigas säranud 30-aastane ja 218 cm pikkune Artjom Pustovõi ning samuti tagasi Hispaania kõrgliigasse siirduv 28-aastane ja 208 cm pikkune Volodõmõr Herun. Tassi sõnul saab see temale ja teistele eestlastele olema järjekordseks väljakutseks, kuna sel suvel on juba omajagu nimekate pikkade vastu mängitud.

scroll to top