fbpx
Close

K24 MILANOS | Siim-Sander Vene: fännidelt väga tubli esitus ja kuni lõpuni oldi poistega kenasti kaasas

-Siim-Sander Vene | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise kapten Siim-Sander Vene viimastes MM-valikmängudes alanud viskemõõn tuli kahjuks 31-aastase ääremängijaga kaasa ka EM-finaalturniirile Milanosse, kus avamängus Itaalia vastu tabas eestlane kaheksast viskest vaid ühe. Vene sõnul pole meie meeskonnal seda luksust, et üks mängumees selliselt ära kukub.

Positiivse poole pealt oli karjääri jooksul palju näinud ja kogenud Vene tänulik Eesti koondise fännidele, kes andsid umbes viiekordsest vähemusest hoolimata kohalikele tribüünidel võimsa lahingu. Mäletame seitse aastat tagasi Riias toimunud EM-i põhjal, et fännide tuju oli toona esimese kahe mängu järel üsna hapu ning sellest anti vilekooriga ka märku. Sel korral midagi sellist ei juhtunud ning poolehoidjad elasid meie noorele koondisele kaasa ka suures kaotusseisus ning kuni kohtumise lõpuni.

Siim-Sander, alles hiljutises intervjuus rääkisime Sinu jalgadest, et sinna need visked jäävad ja ütlesid siis, et füsioterapeudid peavad viimase kahe päevaga imet tegema, et mis ikkagi nende jalgadega siis on?

scroll to top