fbpx
Close

KA Tallinna Kalev/TLÜ jõudis Jurtomi ja Browni juhtimisel esiliigas esimesena finaalturniirile

-Tallinna Kalev/TLÜ | Foto: KA Tallinna Kalev/TLÜ Facebook

-Tallinna Kalev/TLÜ | Foto: KA Tallinna Kalev/TLÜ Facebook

Eesti korvpalli esiliigas tagas esimese meeskonnana endale koha finaalturniiril ehk nelja parema hulgas põhiturniiril teisena lõpetanud KA Tallinna Kalev/TLÜ, kui selleks vajalik teine võit Tartu Kalev/Estiko vastu saadi kolmapäeval võõrsil numbritega 83:70.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis Martin Jurtom 22 punkti ja 7 lauapalliga, Devonte Brown täitis taas mitmed statistikalahtrid, kui tõi 20 silma, 7 lauapalli, 5 korvisöötu ja 6 vaheltlõiget ning Arminas Kelmelis lisas 16 punkti ja 6 lauapalli.

Põhiturniiri seitsmendana lõpetanud Tartu tiimi vedasid Jano Kunts 18 punkti, Marten Järvik 15 silma ja 8 lauapalli ning Artur Liiv 10 punkti, 9 lauapalli ja 5 blokiga.

KA Tallinna Kalev läheb 3.-4. mail peetaval finaalturniiril poolfinaalis vastamisi kas põhiturniiri kolmanda Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid või viienda G4S Noorteliigaga. Selle seeria avamängu võitis G4S Noorteliiga 81:77, teine mäng peetakse sel neljapäeval ehk 11. aprillil Tallinnas ja kolmas vajadusel 25. aprillil Tartus.

scroll to top