Kadri-Ann Lass ja Györi Ülikool edenesid Ungari kõrgliigas poolfinaali

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool kohtus Ungari kõrgliiga veerandfinaali teises kohtumises võõrsil TFSE-MTK naiskonnaga. Kui avakohtumises jäi põhiturniiri teisel kohal lõpetanud Györ peale tulemusega 93:75, siis teine ja potentsiaalselt otsustav kohtumine oli tublisti tasavägisem. Võõrustajaid see siiski ei päästnud ja tee poolfinaali sillutas Györi Ülikooli jaoks võit numbritega 85:75 (23:22, 25:20, 20:14, 17:19).

Györi rivistuses andis poolfinaali pääsuks kõige suurema panuse ameeriklannast mängujuht Brianna Kiesel, kes viskas 26 silma. Kieseli kaasmaalane Beatrice Mompremier viskas 22 punkti.

Kadri-Ann Lass viibis väljakul 13 minutit, mille jooksul noppis kaks lauapalli ja jagas ühe korvisöödu. Punktiarve jäi sel korral eestlannal avamata.

Võõrustajate rivistuses kerkis üleplatsinaiseks Alisia Jenkins 20 silmaga. Györ kohtub poolfinaalis Szekszardi KSC Atomerömü ja Csata FCSM Ludovika paari võitjaga. Esimese kohtumise antud naiskondade vahel võitis ülekaalukalt põhiturniiri kolmandana lõpetanud Szekszard tulemusega 89:61. Mäletatavasti lõpetas Györi selleaastase euroteekonna just Szekszard.