fbpx
Close

Kadri-Ann Lass: Mida teha, et jõuda korvpallis kaugele?

Avatar
-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Suvistes treeningmängudes Eesti naiste korvpallikoondise liidriks tõusnud ääremängija Kadri-Ann Lass kirjutas oma blogis “Kadri Ameerikas” sellest, kuidas ta on sihikindlalt noorest peale endale spordis eesmärke seadnud.

“Ma ei mäleta aega, kus korvpall poleks olnud osa minu elust. Alates sellest kui emaga mängudel kaasas käisin ja igas trennis kohal olin, teadsin, et korvpallil on koht minu tulevikus. Ükskõik, kas olime emaga parasjagu Soomes või Eestis, mina olin kindel, et minust saab profikorvpallur,” kirjutas 21-aastane ja 191 cm pikkune Lass.

Ta jätkas: “Väiksena tähendas see küll, et ülekõige tahtsin ma mängida Pedas (Tallinna Ülikoolis), just nii, nagu minu ema mängis kõik need aastad. Nüüdseks on mu unistused ja sihid suunatud veidi kaugemale kui pooletunnise rongisõidu kaugusele kodust. Hetkel ainus asi, mis on kindel on see, et järgmine hooaeg ma enam Duquesne’i ülikooli eest ei mängi. Kõik uksed on valla ja kui soovite teada kuhu tahan mängima saada, mis liigasse jne., siis mu vastus on hetkel, et nii kõrgele kui võimalik. Kuna tulevik on veel hägune, siis läheks tagasi mõned aastad ja vaatame kuidas kogu see hullus algas.”

Ülejäänud blogipostituses meenutabki Kadri-Ann seda, milliseid otsuseid ta pidi vastu võtma, et jõuda lõpuks USA-sse ülikoolikorvpalli mängima. Lisaks julgustab ta noori korvpallureid abisaamiseks tema poole pöörduma, kui on vaja infot Ameerika ülikoolide kohta või lihtsalt abi ja toetust.

Kadri-Ann Lassi blogipostitust saab täispikkuses lugeda SIIT.

scroll to top
Inline
Inline