Kadri-Ann Lass tegi Poolas tabeliliidri vastu superesituse!

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

Kadri-Ann Lass ja Krakowi Wisla pidasid laupäeval kohtumise Poola kõrgliiga liidri Gdynia Arka naiskonnaga, kus eestlanna tõusis Wisla resultatiivseimaks mängijaks. Seejuures läks Lassi nimele rohkem kui kolmandik oma naiskonna punktidest ja eestlanna püstitas oma tänavuse hooaja punktirekordi.

Tabeli 7. kohal paiknev Wisla naiskond andis sel hooajal ainult võite võtnud Gdynia Arka klubile kõva lahingu, kuid mängu lõpuks jäädi siiski alla 57:67.

Kadri-Ann Lass viskas mängus oma hooaja punktirekordi ning tõusis Wisla resultatiivseimaks mängijaks. Algviisikus alustanud ning 35 minutit platsil viibinud eestlanna oli lähedal kaksikduublile, visates 20 punkti (kahesed 8/16, vabavisked 4/7) ja võttes 9 lauapalli. Protokolli lisandus üks resultatiivne sööt ja üks vaheltlõige. Lassi toetas Chloe Wells 15 punktiga. Vastaste parim oli Rebecca Allen, kes viskas 18 punkti ja võttis 9 lauapalli.

Lass on Wisla eest mänginud 19 mängu ning keskmiselt 30,8 minutiga visanud 10,3 punkti, võtnud 5,5 lauapalli ja andnud 1,3 resultatiivset söötu.

Järgmise kohtumise peab Wisla 4. märtsil, kui külla sõidetakse tabeli neljandale Lublini AZS UMCS naiskonnale.