Kadri-Ann Lassil ja Krakowi Wislal oli edukas nädalavahetus

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

Poola kõrgliigas nädalavahetusel peetud mängus võttis Kadri-Ann Lassi koduklubi Krakowi Wisla kindla võidu Toruni Energe üle 74:52.

Kadri-Annn Lass, kes viibis platsil 36 minutit, viskas 10 punkti (kahesed 3/8, vabakad 4/4), võttis 3 lauapalli ja andis 1 resultatiivse söödu. Naiskonna täpseim oli Chloe Wells, kes 37 minutiga tabas 29 punkti. Magdalena Zietara sai kirja 17 punkti. Toruni Energe poolt olid parimad Latoya Williams 15 punkti ja Naomi Davenport 12 punktiga.

Krakowi Wisla suutis võitude – kaotuste suhtes võidud ülekaalu kallutada, püsides 8 võidu ja 7 kaotusega tabeli 7. kohal. Toruni Energe on 3 võidu ja 11 kaotusega 10. positisoonil. Lassi koduklubi peab järgmise kohtumise 1. veebruaril liiga teist kohta hoidva Gorzow Wielkopolski PolskaStrefaInwestycji Enea naiskonnaga.