Kadrina Karud murdsid teises liigas Haapsalu 56 punktiga

-Allan Ehte | Foto: Siim Semiskar

Laupäevases Saku II liiga mängus kohtusid A-alagrupi liider Kadrina Karud (5-0) ja viimasel kohal asuv Spordiklubi Haapsalu (0-5). Võimsa etteaste teinud Kadrina võidunumbriteks jäid 126:70 (38:12, 25:10, 31:18, 32:30).

Tervet esimest veerandaega võib pidada kodus mänginud Karude pikemaks vahespurdiks (38:12). Poolajaks oli kodumeeskonna eduseis juba 41-punktiline ning Andres Sõber võis rahuliku südamega algviisiku puhkama lasta. Suureskoorilisse võitu õnnestus panustada kõigil mänguks üles antud Kadrina mängumeestel. Sisuliselt viiekesi mänginud külalistel kogunes kohtumise lõpuks 30 pallikaotust (Kadrinal 22 vaheltlõiget).

Kadrina suurimaks korvikütiks tõusis Allan Ehte, kes viskas vaid 14 minutiga 30 punkti (kahesed 9/9, kolmesed  3/6, vabavisked 3/3) ning sooritas ka 5 vaheltlõiget. Hugo-Martin Toming tõi 17 silma, 7 lauapalli ja 3 vaheltlõiget. Mihkel Kersalu arvele kirjutati 15 punkti, 5 söötu ja 5 vaheltlõiget, Sten Pobbul lisas 9 minutiga 12 silma.

Kauri Veskioja vastas Haapsalu poolelt kaksikduubliga, visates 23 punkti ja kogudes 12 lauapalli. Jarmo Lempe kogus 20 silma ja 6 lauapalli, viis kolmest tabanud Ardo Jürjer panustas 19 punkti, 7 lauapalli ja 4 vaheltlõikega.

Pühapäeval toimub teises liigas üks mäng, kus BC Narva (0-3) läheb kodus TÜ/Kuremaa (2-4) vastu jahtima hooaja esimest võitu.