Kaksikduublile lähedal olnud Rait-Riivo Laane aitas Ippokratise väärt võiduni

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Kreeka korvpalli esiliigas lõpetasid Rait-Riivo Laane ja Kosi Ippokratis kahemängulise kaotusteseeria, kui koduplatsil alistati 74:63 Charilaos TM.

Külalistele kuulus avaveerand 23:18, aga Ippokratis oli järgmisel kümnel minutil paremas hoos ning poolajale siirduti nii 42:37 eduseisus. Kolmandal veerandajal viskasid võõrustajad 18 silma Charilaose seitsme vastu ja viimase neljandiku alguseks oldi seega 16 punktiga juhtimas. Vastasmeeskonnal õnnestus vahet vähendada, aga kokkuvõttes tuli vastu võtta 11-punktiline kaotus.

Rait-Riivo Laane teenis ligi 28 minutit mänguaega ja viskas selle ajaga 13 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 2/3, kolmesed 2/2). Tema nimele kogunes veel 7 korvisöötu, üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

Ippokratise resultatiivseim oli Ioannis Chatzinikolas 16 punkti ja 7 lauapalliga. Vastaste ridadest kerkis täpselt samade näitajatega esile Stefan Djordjevic.

Hooaja viienda võidu kolme kaotuse kõrvale teeninud Ippokratis tõusis sellega tabelis ajutiselt kolmandale kohale.  Charilaos (2-6) hoiab hetkel 16 meeskonna seas 13. kohta.

Sten-Timmu Soku kodumeeskond Thessaloniki Iraklis ja Martin Paasoja koduklubi Ateena Psychiko pidid samuti laupäeval oma liigakohtumise maha pidama vastavalt Ionikos Nika ning Marousi vastu, kuid need mängud on liiga ametliku kodulehe teatel tõstetud 12. detsembrile.