Kriisa tegi hooaja parima mängu ja vedas Žalgiris II tabeliliidri vastu võiduni

-Kerr Kriisa | Foto: Žalgiris TV

Leedu korvpalli esiliigas sai Kaunase Žalgirise duubelmeeskond magusa võidu, kui koduväljakul alistati tabeliliider Palanga Kuršiai skooriga 89:85 (22:22, 22:27, 19:17, 26:19). Tasavägiselt kulgenud mängus sai otsustavaks viimane veerandaeg, mille Žalgiris võitis seitsme punktiga.

Pingilt mängu alustanud 17-aastane Kerr Kriisa tegi käesoleva hooaja parima mängu, kui viskas 20 minutiga 8 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/2, vabavisked 1/1), võttis 7 lauapalli (3 ründest, 4 kaitsest), andis 7 resultatiivset söötu, tegi neli pallikaotust, kaks vaheltlõiget ja kolm isiklikku viga. Kriisa oli mängu parima +/- näitajaga (14) ning meeskonna paremuselt teise kasulikkuse teguriga (19).

Žalgirise resultatiivseim oli Arnas Adomavičius 21 punktiga. Vastaste parimad olid Aurimas Majauskas 20 silmaga ning Jalen Riley 18 punktiga.

Kriisa koduklubil on 8 võitu ja 9 kaotust, millega ollakse liigatabelis kümnendal kohal. Žalgirise duubelmeeskonna järgmine liigamäng toimub 7. detsembril, kui võõrsil kohtutakse Molėtai Ežerūnasega (6-11).