Kalev/Cramo sai võõrsil olulises mängus jagu Krasnojarski Jenisseist

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpallimeeskond teenis VTB Ühisliigas tänavuse hooaja neljanda võidu, alistades võõrsil 91:88 Krasnojarski Jenissei. Sellega tõusti taas play-off koha eest võitlevate meeskondade konkurentsi.

Poolaja 48:46 võitnud Kalev/Cramo lasi küll kolmandal veerandajal edu käest ja viimasele veerandile mindi 65:73 kaotusseisus, kuid Kalev suutis sellest siiski välja tulla. Võidukorvi viskas poolteist minutit enne normaalaja lõppu Branko Mirkovic, tabades kaugviske.

Nii Mirkovic kui Isaiah Briscoe tõid Kalev/Cramole 20 punkti ning Kristjan Kangur panustas võitu 10 silma ning 6 lauapalliga. Jenissei edukaim oli 16 punkti ja 7 korvisööduga Zabian Dowdell.

Kalev/Cramol on nüüd Ühisliigas kirjas neli võitu ja üheksa kaotust, millega ollakse liigatabelis üheksandal kohal.

Järgmise kohtumise VTB Ühisliigas peab Kalev/Cramo alles 12. veebruaril, kui võõrustatakse kuulsat Kaasani Unicsit (9-1).