Kaotuseta jätkav Treieri koduklubi sai järjekordse võidu, Jurkatamme meeskond aga suure kaotuse

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Nädalavahetusel pidasid Itaalia Serie A2 liigas oma järjekordsed kohtumised Kaspar Treieri koduklubi XL Extralight Montegranaro ning Mikk Jurkatamme OraSi Ravenna. Montegranaro läks võõrsil kokku Unieuro Forli klubiga ja Ravenna mängis võõral väljakul Rain Veidemani endise koduklubi G.S.A. Udinega.

Esimese poolaja punktiga (32:31) kaotanud Montegranaro meeskond sai teisel poolajal enda mängu paremini käima, mille tulemuseks võit 69:59 (14:18, 17:14, 16:10, 22:17). Treier mängis 12 minutit, aga selle ajaga suutis visata väga hea visketabavuse juures 11 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 2/4, vabavisked 1/2) ning võtta 3 lauapalli. Montegranaro parim korvikütt oli 19 silmaga Matteo Negri. Melvin Johnson viskas Forli poolelt parimana 16 punkti.

Võõrsil mänginud Ravenna sai suureskoorilise 59:98 (13:20, 18:20, 15:35, 13:23) kaotuse Udine klubilt. 18 minutit mänginud Jurkatamme arvele jäi seekord 2 punkti (vabavisked 2/2), 1 lauapall ja 1 resultatiivne sööt. Meeskonna parim oli Adam Smith, kes viskas 21 punkti. Udine meeskonna suurim punktitooja oli Trevis Simpson 26 punktiga.

Pärast viiendat vooru jagab Montegranaro edetabelis 5 võiduga 1.-2. kohta. Ravennal on 2 võitu, mis annab neile hetkel 16 meeskonna seas 9 koha.