fbpx
Close

KARANTIINI ERI | Neli legendaarset korvpallimängu, mida viiruse eest redutades nautida

Avatar
-1992. aasta olümpiafinaal USA – Horvaatia | Foto: Ekraanitõmmis

Koroonaviiruse puhangu tõttu on erinevad korvpalliliigad oma hooaja lõpetanud ning fännidel pole võimalik oma lemmikmängule kaasa elada. Eriolukorra ajal on hea arhiivist välja kaevata erinevad legendaarsed mängud, mida saab uuesti vaadates nautida ja meenutada. Siinkohal toome teieni valiku Itaalia korvpalliportaali Sportando poolt pakutud matšidest.

Rahvusvaheline Olümpiakomitee pakub oma YouTube’i kanalis näiteks ka legendaarset 1992. aasta olümpiafinaali, kus vastamisi läksid ilmselt läbi aegade üks maailma kõige tugevam korvpallivõistkond ehk Dream Team ja varakult meie hulgast lahkunud supertalendi Dražen Petrovici poolt juhitud Horvaatia.

Veel on vaatamiseks üles pandud näiteks 2012. aasta Londoni olümpiamängude korvpallifinaal USA ja Hispaania vahel, kus oma võimete tipul olnud Hispaania “kuldne generatsioon” proovis vastu hakata Kobe Bryanti, LeBron James’i ja Kevin Duranti poolt juhitud USA meeskonnale.

FIBA kanalil on võimalik nautida 2005. aasta EM-finaalturniiri poolfinaali Saksamaa ja Hispaania vahel, kus võimsa duelli pidasid maha Dirk Nowitzki ja Juan Carlos Navarro.

Hispaania kõrgliiga ehk ACB kontolt saab vaadata, kuidas hispaanlaste legend Juan Carlos Navarro viskas hooajal 2005/06 Barcelona särgis Valencia vastu oma kõrgliigarekordi 36 punkti.

scroll to top
Inline
Inline