fbpx
Close

Kas liigne optimism? Hispaania kõrgliigas loodetakse hooaeg siiski lõpuni mängida

Avatar
-Madridi Real – Barcelona | Foto: ZUMAPRESS.com

Hispaania korvpalli kõrgliiga ACB andis oma veebilehel teada, et liigamängud peatatakse kuni 24. aprillini, kuid päris hooaja lõpetamise otsust veel vastu ei võeta ning säilitatakse positiivne meel, et mängudega ühel hetkel ikka jätkatakse.

18 meistriliiga klubi esindajad pidasid esmaspäeval videokoosoleku, kus ühiselt otsustati COVID-19 viiruse poolt tekitatud kriisis 24. aprillini mängud peatada.

“Kõikide klubide soov ja tahe on võimalusel siiski naasta ja lõpetada meistriliiga hooaeg ikkagi korvpalliväljakul,” kommenteeris ACB liiga president Antonio Martin.

Mees lisas: “Ülimalt oluline on see, et hooaja katkestamist toetasid ühehäälselt kõik klubid, kuna viiruse levik on tekitanud tõeliselt tõsise olukorra kogu maailmas.”

Hispaania kõrgliigas jäid mängud pooleli seisult, kus Barcelona (19-4) on juhtimas, Madridi Real (18-5) teisel kohal ja Zaragoza (16-7) kolmas. Valitsev meister on Real, kes mullu võitis klubi ajaloo 35. tiitli.

Ühtegi eestlast tänavu ACB liigas ei mänginud. Eelmisel hooajal tegid sel tasemel kaasa Siim-Sander Vene (Manresa, Fuenlabrada ja Gran Canaria), Janari Jõesaar (Tenerife Iberostar) ja debüüdi tegi ära ka Robert Valge (Burgos).

scroll to top
Inline
Inline