fbpx
Close

Moskvast tulnud sõnumite kohaselt ei pruugi BC Kalev/Cramo hooaeg veel läbi olla

Avatar
-VTB Ühisliiga logo | Foto: Siim Semiskar

Kui neli päeva tagasi teatas VTB Ühisliiga teadmata ajaks hooaja peatamisest, siis täna andis VTB Ühisliiga kodulehe kaudu mõista , et püssi pole põõsasse visatud ja mängudega loodetakse jätkata pärast 10. aprilli.

VTB Ühisliiga, Venemaa jalgpalli kõrgliiga (Premier League) ja kontinentaalne hokiliiga (KHL) on katkestanud oma hooajad 10. aprillini COVID-19 viiruspuhangu tõttu. Juhul, kui olukord paraneb piisavalt 10. aprilliks ja erinevaid piiranguid, mis üritustele on peale pandud, alandatakse, on VTB Ühisliiga valmis taasalustama mängudega, pidama allesjäänud põhihooaja kohtumised ja play-offid.

Poolehoidjate poole pöördus ka VTB Ühisliiga president Sergei Kušenko: ”Täna, 17. märtsil otsustasime ühisel koosolekul koos Premier League ja KHL-iga, et liigad on peatatud 10 aprillini. Me säilitame igapäevase suhtluse klubidega.”

”Me teadsime, et meil on vaja COVID-19 puhangu tõttu vastu võtta raskeid otsuseid. Kõige tähtsam on osalejate ja poolehoidjate turvalisus. Me loodame näha peatselt positiivseid uudiseid ja jätkata hooajaga. Me toetume poolehoidjate ja kõikide inimeste, kes armastavad korvpalli, toetusele,” oli Kuškov siiski positiivne.

Hetkel troonib liigatabeli esikohal Moskva oblasti Himki 18 võidu ja üheainsa kaotusega. Tiitlikaitsja CSKA järgneb talle 15 võidu ja 4 kaotusega. Kolmandalt kohalt leiame VTB Ühisliiga viimase mängu enne liigapausi BC Kalev/Cramo vastu pidanud Krasnodari Lokomotiiv-Kubani (14-6). Eesti valitseva meister asub neli vooru enne põhiturniiri lõppu 8. tabelireal ehk viimasel play-offi viival kohal.

Hetkel viibivad BC Kalev/Cramo ja Krasnodari Lokomotiiv-Kubani mängijad ja treenerid kahenädalases karantiinis, kuna pärast meeskondade omavahelist tühjade tribüünide ees peetud kohtumist läinud neljapäeval diagnoositi ühel BC Kalev/Cramo meeskonnaliikmel koroonaviirus.

Kalevil on mängud pidamata veel kodus Permi Parma ja Nižhni-Novgorodiga ning võõrsil Stelmeti Zielona Gora ja Minski Tsmokiga. Mängude ajad antakse teada VTB kodulehel.

 

scroll to top
Inline
Inline