Kauhajoki naasis võidurajale, Vehmanen ei suutnud eelmise nädala vägitegusid korrata

-Kiur Thomas Vehmanen | Foto: karhubasket.fi

Soome kõrgliigas naasis pärast eelmises mängus saadud kaotust võidulainele Kiur Thomas Vehmaneni koduklubi Kauhajoki Karhu Basket. Võõrsil alistati 109:85 tabeli punane latern Uusikaupunki Korihait.

Viimases mängus üleplatsimehena säranud Vehmanen piirdus seekord kahe punktiga (kahesed 1/4, kolmesed 0/1). Lisaks kogunes 13 minutit mänginud noormehe arvele kaks lauapall, kaks resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Kauhajoki võitis avaveerandi 33:20 ja edaspidi väljakuperemehi enam lähedale ei lastud. Poolajaks juhiti 53:38 ja kolmanda veerandi lõpuks juba 84:59.

Võitjate parim oli jaanuarikuine täiendus, ameeriklane Osasumwen Osaghae juunior, kes viskas 27 punkti ja võttis 13 lauapalli. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis ameeriklane Trevor Blondin 16 punktiga.

Kauhajokil on nüüd kirjas üheksa võitu ja neli kaotust, mis annab liigatabelis kolmanda koha. Viimasel, 12. kohal jätkav Korihait on senisest 14-st kohtumisest suutnud võita vaid ühe.