fbpx
Close

Keevitajad ei andnud Rakveres konkurentidele erilist sõnaõigust

-Rakvere 3x3 korvpalli etapi U18 sarja võitja Keevitajad | Foto: Siim Semiskar

-Rakvere 3×3 korvpalli etapi U18 sarja võitja Keevitajad | Foto: Siim Semiskar

Rakveres toimuval 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste teisel etapil võttis U18 sarjas võidu suursoosik Keevitajad, kus pallimas mitmed oma vanuseklassi tippmängijad.

Finaalis 22:17 Vandersellide meeskonna alistanud Keevitajad pallisid koosseisus Hugo Toom, Kasper Suurorg, Ralf Küttis ja Markus Ilver. Hõbedase Vandersellide au kaitsesid Marko Kuhi, Ken-Martti Reinart, Kristjan Kroos ja Oliver Pere.

Keevitajate ülekaal laupäevasel turniiril oli nii võimas, et kõigis viies kohtumises visati 22 punkti ja kõige väiksem võit (5 punkti) oligi finaalis. Ülejäänud kohtumistes lasti endale visata 13, 12, 10 ja 6 silma.

Pronksimängus alistas BC Männiokkad (Jan Henrik Levertand, Hendrik Kerm, Illimar Raiend ja Janari Alavere) 21:16 Raidurite (Raldo Ootre, Joosep Heinla ja Matteus Miilpalu) tiimi, kellele alagrupifaasis 18:22 kaotati.

U13 vanuseklassis läks võit võistkonnale Herilased, kes olid finaalis 9:8 üle tiimist Lammutajad. Pronksimeeskonnana astus poodiumile Aude nation, kes kolmanda koha matšis sai jagu Rae Kossust 11:7.

Kell 14.30 pandi pall mängu meeste eliitsarjas ja U15 vanuseklassis. Otsepilti näeb SIIT.

scroll to top