fbpx
Close

Veidemani Paasojaga asendanud Boft võttis taas võimsa võidu

Avatar
-Boft (vasakult: Joonas Järveläinen, Jaan Puidet, Martin Paasoja ja Martin Dorbek) | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval Rakveres toimunud 3×3 korvpalli tänavuste Eesti meistrivõistluste teise etapi võitjaks krooniti taas meeskond Boft, kes oli kinni pannud ka avaetapi Tallinnas. Kui nädal tagasi Snelli väljakutel pallis Martin Dorbeku, Joonas Järveläineni ja Jaan Puideti kõrval neljanda mehena Rain Veideman, siis Rakveres oli neljandaks palluriks BC Kalev/Cramo tagamees Martin Paasoja.

Boft läbis kogu turniiri väga võimsalt, kui võitis kindlalt kõik viis kohtumist. Ise igas matšis võiduks vajalikud 21 silma kokku saanud tiim lasi kõige rohkem punkte (14) visata endale poolfinaalis SofaHoopil.

Finaalis mängiti üle KK Viimsi meeskond 22:11. Teise koha tiim pallis kogu turniiri kolmekesi koosseisus Egert Haller, Kristjan Evart ja Siim-Markus Post. Pronksikohtumises oli Kvartett (Erik Luts, Alan Kalda, Andreas Märtson ja Gaspar Bibikov) 21:13 parem SofaHoopist (Ott Sellis, Alvar Väli, Martin Jurtom ja Tom Kaldre).

Amatööride turniirile oli sel korral ennast kirja pannud kõigest neli tiimi ning pärast omavahel läbimängimist kohtusid finaalis uuesti RLV Massive ja Estravan. Napi 17:16 võidu võttis RLV Massive, kes mängis koosseisus Aron Kuusik, Joonas Vaino, Mihkel Mager ja Sander Karro. Estravani esindasid Andres Andrei, Andre Reinart, Jaan Lorens ja Marko Viik.

Tulemused ja koosseisud leiab SIIT.

Järgmine Eesti meistrivõistluste etapp peetakse juba järgmisel laupäeval ehk 13. juunil Viimsis.

Loe ka: Keevitajad ei andnud Rakveres konkurentidele erilist sõnaõigust

scroll to top
Inline
Inline