Keila alistas teise liiga korvpallikoolide duellis TTÜ

-Margus Pahv | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas kohtusid neljapäeval A-alagrupis Keila Korvpallikool (7-2) ja TTÜ Korvpallikool (2-4). Kodus mänginud Keila võitis tänu võimsale kolmandale veerandajale 81:71 (16:16, 26:26, 26:8, 13:21).

Hoolimata tabeliseisust andis TTÜ esimesel poolajal kahe korvpallikooli vahelises vastasseisus Keilale kõva lahingu. Viigiliselt lõppesid nii esimene kui ka teine neljandik, kus suuri vahespurte kumbki meeskond teha ei suutnud. Tasavägise mängu saatuse otsustas kolmanda veerandaja viieminutiline periood, mille jooksul viskas kodumeeskond 15 vastuseta punkti. Otsustava vaatuse alguseks oli Keila edu kasvanud juba 18-punktiliseks. Kui mängida jäi 5:21, tõi Kevin Sepiku kolmene tabloole väljakuperemeeste suurima eduseisu – 80:51. TTÜ ei lahkunud väljakult võitluseta ning järgmise nelja minutiga tehti võimas 20:0 spurt. Keila eduseis oli siiski piisav, et lõpuvile kõlades hooaja kaheksas võidupunkt tabelisse kirjutada.

Keila resultatiivseimad oli Margus Pahv ning Kevin Sepik 14 punktiga. Conrad Sengbusch (7 lauapalli) ja Andre Reinart lisasid kumbki 13 silma.

TTÜ poolel tõi Marcus Neiland üleplatsimehena 18 punkti. Stiven Vatin (visked väljakult 6/6, 5 lauapalli) ja Rasmus Raap (8 lauapalli, 4 vaheltlõiget) toetasid meeskonda võrdselt 14 punktiga. Christopher Kasaku arvele jäi 10 silma.

Reedel kohtuvad B-alagrupis Eesti Maaülikool/Ülenurme (4-5) ja Terminal Oil (7-2).