Mikk Jurkatamm aitas koduklubi Itaalias kindla võiduni

-Mikk Jurkatamm | Foto: Basket Ravenna Piero Manetti Facebook

Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna OraSi sai Itaalia esiliiga 19. voorus võidu, kui alistas neljapäeval võõral väljakul Cento Balturi tulemusega 64:50 (14:13, 26:15, 10:9, 14:13).

Jurkatamm pääses esmakordselt platsile 4. mänguminutil ja tõi esimese veerandi lõpuni meeskonna parimana 5 punkti. Avaveerandi 14:13 võitnud Ravenna jäi teise perioodi alguses kiirelt 14:19 kaotusseisu, kuid tegi seejärel 12:0 spurdi ning juhtis poolajaks juba 40:28. Sealt edasi hoidis Ravenna turvalist eduseisu kuni lõpusireenini välja.

Jurkatamm viibis väljakul 18 minutit ja 39 sekundit, mille jooksul viskas ta 8 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/5), võttis 2 lauapalli, sooritas 2 vaheltlõiget ning tegi ühe pallikaotuse ja 2 isiklikku viga. Tema takistamisel tehti üks viga.

Ravenna resultatiivseim oli Stefano Masciadri, kes viskas 18 silma. Kaotajate poolelt vastas Keddric Mays 19 punktiga.

Ravennal on nüüd kirjas 9 võitu ja 10 kaotust, mis annab neile Itaalia esiliiga ehk Serie A2 idadivisjonis 7. koha. Oma järgmise kohtumise peab Ravenna juba pühapäeval, 3. veebruaril, kui koduväljakul minnakse vastamisi 6. kohal asuva Udine G.S.A. meeskonnaga.