Oral Roberts kaotas konverentsi liidrile, Jürgensil oli kehv viskepäev

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

USA üliõpilasliigas NCAA sai Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles läinud öösel kolmanda järjestikuse kaotuse, jäädes koduplatsil tulemusega 80:86 alla konverentsi liidrile South Dakota State Jackrabbitsile.

Mängu algus möödus tasavägiselt ja 6.55 enne avapoolaja lõppu oli Oral Roberts juhtimas 25:24. Seejärel rebis South Dakota State ette ning poolajapausiks näitas tabloo kodumeeskonna 33:44 kaotusseisu. Terve teise poolaja tagaajaja rollis olnud Oral Roberts pääses 57 sekundit enne lõppu veel 5 punkti kaugusele (75:80), kuid ei suutnud viimase minutiga mängu enda kasuks kallutada.

Jürgens näitas 24 mänguminuti jooksul kehva visketabavust ning punktiarvet avada ei suutnud. Ta saatis mööda kõik 2 kahe- ja 4 kolmepunktiviset ning eksis mõlemal vabaviskel. Jürgensi nimele jäi 2 lauapalli, 3 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

Oral Robertsi resultatiivseim oli 17 punkti visanud Kevin Obanor. Võitjate ridades säras Mike Daum, kes viskas 23 punkti ja võttis 9 lauapalli.

Oral Robertsil on oma konverentsis (Summit League) nüüd 4 võidu kõrval 5 kaotust, millega jätkatakse 5. kohal. Kogu hooaja jooksul on meeskond teeninud 8 võitu ja 16 kaotust. Oral Roberts peab järgmise kohtumise Eesti aja järgi pühapäeva öösel, kui võõrustatakse Purdue Fort Wayne’i meeskonda.