fbpx
Close

HÄÄLETA! Aita valida Tallinna Rahvaliiga jaanuari parimad mängijad!

-Martin Pingin | Foto: Siim Semiskar

-Martin Pingin | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas on aeg valida järgmised kuu parimad mängijad, kes saavad lisaks vastavale aunimetusele ka premeeritud FitMode’i ning A Le Coqi poolt.

Jaanuari parimate valimisel saavad kaasa lüüa kõik meie lugejad, sest mõlemast divisjonist oleme välja valinud kandidaadid, kelle vahel toimub Korvpall24.ee lehel rahvahääletus. Hääletus kestab kuni 8. veebruari õhtuni.

Põnevust toob seekordsesse hääletusse asjaolu, et esmakordselt oleme vastamisi konkureerima pannud ka kaks meeskonnakaaslast.


I divisjoni jaanuari MVP kandidaadid

 

[democracy id=”15″]

Martin Ressar (Online Media) – Tallinna Rahvaliiga üks paremaid snaipreid sai jaanuaris oma käe eriti lahti, kui tabas kahes mängus Online Media eest koguni 15 kolmepunktiviset. Lisaajal Rimi vastu napi 85:87 kaotusega lõppenud mängus tabas Ressar 9 kaugviset ning kogus 37 silma. 83:57 võidumängus MGT Teami vastu oli kolmestesaldo 6 ja punkte kogunes 20. Ehk siis jaanuari keskmised näitajad olid Ressaril 28,5 punkti ja 7,5 kolmest mängust.

Martin Pingin (KK Pelgulinn) – Teinegi Tallinna Rahvaliiga üks parim kaugviskaja näitas aasta alguses tõusvas joones täpset kätt ning aitas oma meeskonna kolme võiduni. 72:68 võidumängus A Le Coqi vastu oli saldoks 4 kolmest ja 16 punkti, 87:74 võidumängus SkuMobile’i üle juba 5 kaugviset ja 22 silma ning kuu lõpetas ta koguni 8 kolmese ja 26 punktiga Lival BC vastu, kes alistati 87:52. Keskmised jaanuari näitajad olid Pinginil seega keskmiselt 21,3 punkti ja 5,6 tabavat kaugviset mängus.

Henry Ahven (KK Pelgulinn) – Hoos oli teinegi Pelgulinna staarmängija Henry Ahven, kellel küll tuli sisse suuremaid üles-alla kõikumisi. Alustas jõuline tagamees kuud koguni 35 punktiga pingelises mängus A Le Coqi vastu, kus ta sai kirja ka 4 kolmepunktiviset ning tabas vabaviskeid 11-st 9. Seejärel SkyMobile’i vastu piirdus Ahven 4 punktiga, kuid jõudis tagasi joonele Lival BC vastu, kus tabas 2 kolmest ja kogus 18 punkti. Keskmine näitaja jaanuaris seega 19 punkti.

Äramärkimist väärivad jaanuarist veel mõned ühe suurepärase esituse teinud mängumehed või pallurid, kes tänavu juba korra kuu MVP auhinna teeninud: novembri MVP Vitali Šerstnjov tegi võimsa mängu Omniva vastu, kui tabas 5 kolmest ja kogus 40 punkti (vabavisked seejuures 9/10), Erik Raud tabas 4 kolmest ja viskas 32 silma, kui Park Minigolf mängis 91:76 üle Aexpo/Estravani, Kontsertlavad.ee mängumees Argo Klemmer tabas 7 kaugviset 96:46 võidumängus Omniva vastu ning tõi kokku 29 silma.


II divisjoni jaanuari MVP kandidaadid

 

[democracy id=”16″]

Timo Kark (Coop/Mefab) – Coop/Mefabi meeskonna jaoks oli jaanuar edukas kuu, kui teeniti võit mõlemas mängus. Seniste liidrite kõrval kerkis võimsalt esile tagamängija Timo Kark, kes 67:61 võidumängus Retlar/BC Forwardsi vastu viskas 4 kolmest ja kokku 16 punkti ning paugutas seejärel 97:72 lõppenud matšis Keskturu Kossuklubi vastu koguni 29 silma, tabades seejuures ka 4 kaugviset. Jaanuari keskmiseks saldoks seega 22,5 punkti ja 4 kolmest mängus.

Martin Tõrv (LakiLakid) – LakiLakid said jaanuaris tabelisse ühe võidu ja ühe kaotuse, kuid ühine näitaja oli see, et mõlemas mängus näitas täpset kätt kolmesespetsialist Martin Tõrv. 82:70 võiduga lõppenud mängus Morskade üle karistas ääremängija vastaseid 6 kolmesega ning tõi 22 punkti ning kuu lõppus Wildix/Esecomilt saadud 76:84 kaotuse juures jäi tema kontole 5 kolmest ja 15 silma. Keskmine saldo jaanuaris oli mehel seega 18,5 punkti ja 5,5 kaugviset.

Alar Sala (Wildix/Esecom) – Ka Wildix/Esecom teenis aasta esimesel kuul tabelisse kaks väärt võitu. MVP-väärilist mängu näitas ääremängija Alar Sala, kes 69:60 võidumatšis Retlar/BC Forwardsi vastu tabas 3 kolmest ja vabaviskeid 8/13 ning kogus 21 punkti ning 84:76 LakiLakisid alistades 14 punkti. Keskmine saldo jaanuaris seega 17,5 punkti.

Äramärkimist väärivad jaanuarist veel mitmed mängumehed, kes tegid kas ühe suurepärase soorituse või on juba sel hooajal ühe MVP väärilise kuu teinud: Coop/Mefabi liider Reigo Nõmm paugutas endale omase kindlusega jaanuaris ühe 30 ja ühe 20 punkti mängu, Keskturu Kossuklubi äär Egert Puhm paugutas just Coop/Mefabi vastu 28 silma ning Audentese mängumees Carl Sooär kogus võidumängus Morskade vastu 27 punkti.

scroll to top