Keila astus Rüütsalu eestvedamisel suure sammu veerandfinaali suunas

-Norman Rüütsalu | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas peeti esmaspäeval üks kaheksandikfinaali mäng, milles Terminal Oil tunnistas Keila Korvpallikooli 83:70 paremust.

Vahegrupis ühe võiduga piirdunud Terminal Oil viigistas avaveerandi Keilaga 24:24 ning poolajaks oldi kahe punktiga juhtimas. Kuus võitu ja kaks kaotust kogunud Keila oli aga kolmandal veerandajal parem 18:12 ning viimasel neljandikul kallutati mäng lõplikult enda kasuks, kui kasvatati eduseisu üheksa punkti võrra.

Võitjate poolelt viskas 22 punkti Norman Rüütsalu. Condrad Sengbusch lisas 19 ja Kevin Sepik 16 silma. Kodumeeskonna parim oli Tanel Zupsman 23 punktiga. Kaksikduubli sai kirja Erki Saks, visates 20 punkti ja võttes 16 lauapalli.

Korduskohtumine toimub Basket.ee veebilehe teatel sellel neljapäeval, kell 20.30 Keilas. Paari võitja läheb veerandfinaalis vastamisi RSK Tarvasega.