Lilleallikul jagus napis kaotusmängus palju head kui halba

-Janeli Lilleallik | Foto: Mohammad Abdulrahim

Rootsi korvpalli esiliigas sai Janeli Lillealliku koduklubi Oskarshamn pühapäeval valusa, 59:61 kaotuse Utvecklingilt.

Oskarshamn võitis avaveerandi 18:13 ning poolajale mindi kahepunktilises eduseisus. Kolmandal veerandajal tegid vastased 12-punktilise vahe sisse ja kuigi viimasel neljandiku olid võõrustajad 20:10 paremad, ei piisanud sellest, et kaotust vältida.

Janeli Lilleallik teenis 30,5 minutit mänguaega ning viskas selle aja jooksul 7 punkti (vabavisked 5/6, kahesed 1/4, kolmesed 0/3). Eestlanna säras lisaks sellele 13 korvisööduga ning võttis ka 6 lauapalli ja tegi 4 vaheltlõiget. Oma kasulikkuse teguri 16 poolest oli ta võistkonna parim, kuid statistikasse sai ta ühtlasi kirja 5 isiklikku viga ja 7 pallikaotust.

Võitjatele tõi Sabina Radonja 17 ning Ange Gloria Bwende 13 punkti. Oskarshamni resultatiivseim oli 15 punkti ja 16 lauapalliga Linn Norberg. 14 silma lisas Amanda Sjögren.

Turniiritabelis asub Oskarshamn (2-13) viimasel kohal, Utveckling (9-10) on neljas.