Keila Korvpallikool alustas naiste karikavõistlusi magusa võiduga

-Kaisa Aatonen | Foto: Siim Semiskar

Naiste karikavõistluste esimeses mängus teenis Keila KK koduväljakul magusa 80:73 võidu Audentese SK naiskonna üle.

Avaveerandi järel 32:19 juhtima läinud Keila ei suutnud eduseisu hoida ning kahe järgmise veerandiga vähendasid vastased vahe kahele punktile – otsustavale neljandikule mindi vastu kodunaiskonna napis 59:57 eduseisus, kirjutab Basket.ee.

Viimasel veerandil suutis Keila ennast taas kokku võtta, võites veerandi 21:16 ning kogu mängu lõpuks seitsme punktiga.

Kahekohalise punktisumma kogusid Keila poole pealt neli naist: Kaisa Aatonen 18, Gerda Kirpson 17, Mirjam Nikolai 14 ja Kristel Talv 12 silma. Audentese parim oli 17 punktiga Jane Svilberg. 14 silma peale jäid Greeta Üprus ja Marit Maaring.

Reedel lähevad karikavõistluste raames vastamisi eelmise aasta finalistid, OSK ja Payless Rapla. Kohtumise algus 19:30 Raplas, Sadolini Spordihoones.