fbpx
Close

Kasemägi ja Pajumets vedasid Audentese SK pikalt pausilt naasnud naiste esiliigas võidule

Avatar
-Reet Rausberg ja Audentese SK | Foto: Siim Semiskar

Pärast pikka võistluspausi jätkus kolmapäeval naiste esiliiga, kui Audentese SK alistas kodusaalis BC Elva/CHK numbritega 74:62.

Kodunaiskond võitis avaveerandi 17:13, kuid Elva vähendas poolajaks vahe ühele punktile. Trine Kasemägi ja Eliise Pajumetsa vedamisel suutis Audentes aga kolmanda veerandaja võita 21:15 ja neljanda 18:13 ning kirjutas turniiritabelisse neljanda järjestikuse võidu.

Kasemägi arvele kogunes võitjate parimana lõpuks 25 silma, Pajumets lisas 22 ja Ellen-Anett Põldmaa 16 punkti. Elva poolelt kogus Mirjam Nikolai 18 punkti, Kätlin Korjuse arvele kogunes 16 silma, kirjutab Basket.ee.

Kuna Korvpallinaiskond OSK ja BC Star otsustasid hooaega mitte jätkata, on naiste esiliigas võistlustulle jäänud seitse naiskonda. Seoses üleriigilistest piirangutest tulenevate võistlus- ja treeningpausidega mängitakse põhiturniiril 1 ring läbi ning seejärel jätkatakse veerandfinaalidega. Põhiturniiri 1.koht kindlustab koha poolfinaalis ning asestused 2-7, 3-6 ja 4-5 mängivad veerandfinaale. Poolfinaali pääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes. Hooaeg lõppeb final four turniiriga 5. ja 6. juunil Paides.

Turniiritabel 

Ajakava

scroll to top
Inline
Inline