Keila pääses Norman Rüütsalu eestvedamisel veerandfinaali

-Norman Rüütsalu | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas toimus neljapäeval üks kohtumine, milles Keila Korvpallikool võitis Terminal Oili 82:63. Kahe mängu kokkuvõttes pääses Keila  veerandfinaali, kus minnakse vastamisi RSK Tarvasega.

Avamängus oli Keila parem 83:70 ja nii pidi Termina Oil võitma korduskohtumise vähemat 14 punktiga. Kodumeeskond juhtis aga poolajaks juba 11 punktiga ning kolmanda veerandaja 23:13 üleolekuga oli selle paari saatus otsustatud. Külaliste lohutuseks kuulus viimane veerandaeg 16:14 neile.

Eelmises mängus Keilale 22 punkti toonud Norman Rüütsalu oli ka täna heas hoos, kui viskas 25 punkti. Conrad Sengbusch lisas 24 silma. Janar Heering tõi vastastele 13 punkti. Tanel Zupsman toetas omasid 12 ja Sander Karro 10 punktiga.