fbpx
Close

Kerr Kriisa lahkus pärast kümmet mängu Prienai meeskonnast

Avatar
-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Novembri alguses Leedu tippklubist Kaunase Žalgirisest liigarivaali Prienai CBet võistkonda laenule siirdunud 19-aastane tagamängija Kerr Kriisa teed läksid sealse tiimiga esmaspäeval lahku.

189 cm pikkune Kriisa alustas tänavus hooaega Žalgirises ja tegi oktoobri alguses ka Euroliigas debüüdi, kui 70:56 skooriga lõppenud võidumängus alistati prantslaste Villeurbanne’i ASVEL ning Kriisa realiseeris kahest vabaviskest ühe. Leedu esiliigas esindas ta paralleelselt Žalgirise duubelmeeskonda, kus üheksa kohtumisega sai ta mänguaega keskmiselt 27 minutit ja tõi 16,2 punkti, 3,3 lauapalli ning 6 resultatiivset söötu.

Leedu kõrgliigas kümne võistkonna seas kuuendat kohta hoidva Prienai ridades tegi Kriisa kaasa kümnes mängus, kus viskas 13,8 minutiga keskmiselt 4,1 punkti, andis 2,2 korvisöötu ja võttis ühe lauapalli. Pühapäeval käis ta Prienai eest 68:61 võidumängus Alytuse Dzukija vastu veel platsil, kuigi mänguaega jagus alla kuue minuti ja punktiarve jäi avamata.

Kriisa lahkumist klubist kinnitab lisaks korvpalliportaalile krepsinis.net ka sotsiaalmeedia, milles Kriisa on postitanud enda pildi Žalgirise särgis koos tekstiga “I’m back like I never left” ja ühtlasi tänas Prienai klubi teda oma ametliku Instagrami vahendusel.

Žalgirisel on viimastel nädalatel olnud tagamängijate positsiooni osas hõre valik. Leedu koondislane Marius Grigonis on juba pikemat aega olnud vigastatud ning alles hiljuti naasis vigastuspausilt Kriisa otsene konkurent, samuti 19-aastane Rokas Jokubaitis. Kolmapäeval, 15. jaanuaril on meeskond Euroliigas võõrsil Belgradi Crvena Zvezdaga vastamisi.

scroll to top
Inline
Inline