Kerr Kriisa oli Žalgirise duubelmeeskonna võidumängus lähedal kaksikduublile

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

Suvel Kaunase Žalgirise süsteemiga liitunud Kerr Kriisa aitas Žalgirise duubelmeeskonnal hooajaeelses kontrollmängus Šilute vastu võtta lisaajal kolmepunktilise võidu 123:120.

Kohtumist hästi alustanud Žalgiris juhtis poolajal kuue punktiga, kuid pärast kehvasti mängitud kolmandat veerandaega oli seis tablool 68:79 Šilute kasuks. Viimasel veerandajal suutis Kriisa koduklubi siiski mängu tagasi tulla ning kohtumine läks lisaajale, mis võideti skoorgia 123:120.

Kriisa tegi statistiliselt korraliku mängu, kui viskas võitjate kasuks 14 punkti (kolmesed 3/4) ja jagas kaaslastele 8 resultatiivset söötu.

Lisaks eestlasele olid Žalgirise resultatiivsemad Vitalijus Kozys, kes viskas 27 punkti, võttis 13 lauapalli ja andis 8 resultatiivset söötu. Erikas Venskus lisas 21 silma ja hankis 8 lauapalli. Vastase parimad olid Ja’Mill Powell, kes viskas 33 punkti ja Mantas Šerkšnas, kes lisas omalt poolt 23 silma.