fbpx
Close

Kerr Kriisa pani Euroliiga tiimi vastu lühikese ajaga käima tõelise sööduvurri!

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Leedu tippklubi Kaunase Žalgiris pidas teisipäeva õhtul järjekordse kontrollmängu, kui alistas 85:71 (19:9, 27:31, 22:19, 17:12) Euroliigas palliva Venemaa tippklubi Moskva Himki.

Ilma mitmete koondisemeesteta hooajaks valmistuva Žalgirise särgis sai taas platsile ka 18-aastane eestlasest mängujuht Kerr Kriisa, kes sel korral tegi 4,5 mänguminutiga korraliku esituse.

Noore tagamehe kontole kogunes koguni 4 resultatiivset söötu, millega ta oli selles arvestuses omade paremuselt teist kohta jagamas. Kriisa võttis ka ühe pealeviske, kui kolmesejoone tagant teele saadetud üritus ei tabanud.

Leedu klubi resultatiivsemaks tõusis 18 punkti toonud Karolis Lukošiunas, Martinas Geben lisas 16, Nigel Hayes 14 ja Zach Leday 10 silma.

BC Himki poolel tegid skoori väga nimekad mehed: Janis Timma arvele jäi 16 punkti, 6 söötu ja 5 lauapalli, Dairis Bertans lisas 15 punkti ja Devin Booker 14 silma ja 7 söötu. Seejuures tegi eelnimetatud kolmik kamba peale ka koguni 13 pallikaotust, suurimaks patustajaks oli Dairis Bertans, kes kinkis rünnakuõiguse vastasele koguni kuuel korral.

Teatavasti on täpselt nädala pärast ehk 8. septembril Žalgiris mängimas Tallinnas, kui kontrollmänguks tullakse külla Kalev/Cramole.

Loe ka: INTERVJUU | Kerr Kriisa: kui Jasikevicius kutsub, olen valmis minema!

scroll to top