fbpx
Close

Kerr Kriisa saab NCAA-lt mängimiseks rohelise tule… aga mitte kohe

-Kerr Kriisa | Foto: Ekraanitõmmis

-Kerr Kriisa | Foto: Ekraanitõmmis

USA ülikoolisporti reguleeriv NCAA teatas esmaspäeval, et lõpuks anti Eesti koondise tagamängijale Kerr Kriisale õigus esindada mängudes oma koduülikooli Arizonat juba hooajal 2020/21. Küll peab jaanuari alguses 20-aastaseks saav 190 cm pikkune tagamees oma debüüti ootama 6. veebruarini, mil Arizona kohtub Coloradoga.

“Ma olen ülimalt rahul, et Kerr saab ühel hetkel sel hooajal võimaluse mängida,” kommenteeris Arizona ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Sean Miller klubi kodulehele. “Olen õnnelik Kerri ja tema perekonna üle, kuna nad teavad, et noormehel on selge ja särav tulevik Arizona ülikoolis ees. Meie treenerid, tiim ja fännid kõik on väga rahul, et Kerr on osa meie korvpalliprogrammist,” lisas Miller.

NCAA ei avaldanud, miks saab Kriisa mänguõiguse alles veebruari alguses, kui suur osa hooajast on juba mängitud. Sotsiaalmeedias sõna võtnud Arizona ülikooli korvpallimeeskonna fännide arvates on kogu Kriisa kaasuses tegemist selge NCAA poolse kättemaksuga Arizonale mõned aastad tagasi ülikoolikorvpallis laineid löönud korruptsiooniskandaali tõttu.

Arizona Wildcatsi korvpallimeeskond alustas hooaega viie järjestikuse võiduga, kuid viimati saadi ka esimene kaotus, kui 75:78 jäädi alla Stanfordile. Koguni viis kohtumist on koroonaviiruse tõttu ka kas edasi lükatud või ära jäetud.

Finally, some good news for a change

Posted by University of Arizona Basketball Fans on Esmaspäev, 21. detsember 2020

scroll to top