Kitsing aitas Forli teise järjestikuse võiduni, Jurkatamme ja Treieri mäng katkes eri põhjustel

-Kaspar Kitsing | Foto: Massimo Nazzaro/Pallacanestro Forlì 2.015

Itaalia esiliigaklubide osalusel mängitaval hooajaeelsel LNP superkarika turniiril võitis Kaspar Kitsingu koduvõistkond teise matši järjest. Mikk Jurkatamme ja Kaspar Treieri koduklubi pidi aga teist kohtumist järjest vastase paremust tunnistama.

Kitsingu koduklubi Forli Unieuro alistas koduväljakul Imola Le Naturelle 81:71 (21:17, 20:17, 21:15, 19:22).

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Kitsing sai platsile 18 minutiks, mille jooksul viskas ta 5 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2), võttis ühe lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Negatiivse poole peale jäi 2 isiklikku viga.

Jurkatamme ja Treieri koduklubi Ravenna OraSi kaotas võõral väljakul Piacenza Assigecole 79:84 (22:15, 18:20, 12:31, 27:18).

Treier sekkus mängu pingilt ning viibis platsil kokku 15 minutit. Eesti koondislase arvele kogunes selle ajaga 4 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/5, vabavisked 0/1), 3 lauapalli ja üks pallikaotus, enne kui ta viie veaga pingile langes.

Algviisikus alustanud Jurkatamm jõudis mängida vähem kui 3 minutit, enne kui ta sääremarja vigastuse tõttu platsilt lahkuma pidi. Tema arvele jäi üks lauapall.

LNP superkarika alagrupimängude viimane voor toimub sel pühapäeval.