KK HITO/BC Karjamaa sai Margo Tali juhtimisel väärt võidu

-Margo Tali | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval Parksepas aset leidnud Saku II liiga kohtumises alistas KK HITO/BC Karjamaa (2-1) 73:67 (18:13, 16:16, 17:18, 22:20) Võrumaa (1-1) esindusvõistkonna.

Tasavägiselt kulgenud mängus olid külalised kolmanda veerandaja lõpuks 4-punktises eduseisus ning lähemale kui üks punkt võrukaid enam ei lastud. Veel 4:53 enne mängu lõppu vähendas Mirko Märdimäe korv Võrumaa kaotusnumbrid 58:60-le, kuid KK HITO/BC Karjamaa mängis viimased minutid kindlamalt ning tasuks seni peetud kolmest mängus teine võit. Kogenud Margo Tali tabas 4 kolmest ning oli oma meeskonna resultatiivseim 15 punktiga. Veiko Simmilt võitjaile 11 punkti, 8 lauapalli ning 3 blokki, Daniel Sapovalov lisas minimaalse kaksikduubli (10 punkti ja 10 lauapalli).

Võrumaa meeskonnas jäi Fredi Parkeril napilt puudu 20/20 mängust. Viis minutit enne mängu lõppu vigadega välja langenud Parker kogus 24 punkti kõrvale muljetavaldavad 19 lauapalli. Märdimäele kontosse jäi samuti korralik kaksikduubel (18 punkti ja 13 lauapalli), puhkuseta mänginud Eiko Roosimaa toetas meeskonda 14 punkti, 4 lauapalli ja 4 sööduga. Kodumeeskonda vedas alt kaugvisketabavus (3/23), samuti patustati 19 pallikaotusega.

Teise liiga mängud jätkuvad juba reedel, kui Orissaares lähevad vastamisi kohalik Träx ning Rae Koss/Hansaviimistlus.