fbpx
Close

KK Pelgulinna tagamängija: hetkel on kõik positiivselt läinud ning üritame seda hoida

-Martin Pingin | Foto: Siim Semiskar

-Martin Pingin | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas kohtusid eelmisel laupäeval I divisjoni põnevusmängus tiitlikaitsja KK Pelgulinn ning üheks medalipretendendiks peetav Aexpo/Estravan. Võitluslikus matšis sai 94:78 (25:24, 18:17, 23:18, 28:19) võidu KK Pelgulinn, kes jätkab ühena kolmest võistkonnast täisedu kahe võiduga.

“Tiimi arengu jaoks oli väga hea mäng. Selliseid lahinguid peabki pidama, et saaks mängu jooksma. Väga pikk tee on veel minna, aga mõnus oli,” kommenteeris võitjate poolel kolme tabava kaugviskega 9 punkti kogunud Martin Pingin pärast mängu Korvpall24.ee portaalile.

“Ega me selgelt vastastest milleski paremad ei olnud, viskasime lihtsalt rohkem punkte. Neljandal veerandil panime oma visked ära ja selle pealt võit tuli,” lisas tagamees ning nõustus, et ise 94 punkti visata oli hea saavutus, aga vastaste 78 oli liiga palju. “Meil veerandaegade teised pooled on kuidagi lahjad. Viis minutit töötame kaitses, aga siis…”

“Hetkel on meil positiivselt kõik läinud ning üritame seda hoida. Aga areneda on veel kõvasti,” sõnas Pingin lõpetuseks.

-Kaspar Osila | Foto: Siim Semiskar

“Seal tuli varem juba vahe sisse ning tulime lõpu eel korraks mängu tagasi. Lõpus jäi jõudu väheks. Mõned mehed olid puudu ja kokkumäng oli rabe,” sõnas Aexpo/Estravani selles kohtumises viie silmaga toetanud tagamees Kaspar Osila.

Pelgulinna 95 punkti kommenteeris Osila: “Kohutav! Lubamatu. Treener minutilistel vaheaegadel rääkis pidevalt, et kaitselauas blokeeriksime. Aga kogu kaitsemängu kohta võiks öelda, et kohutav.”

“Väike trenn ning üritame täisjõud kohale saada ja siis peaks kõik korras olema,” on Osila järgmiste mängude suhtes optimistlikult meelestatud.

Optibet Tallinna Rahvaliigas jätkuvad mängud Sõle Spordikeskuses juba 21. oktoobril. Ajakava, tulemused ja statistika on leitavad veebilehel Rahvaliiga.ee.

scroll to top