fbpx
Close

KK Viimsi U15 tiim tegi kodusel turniiril oma ajaloo parima esituse

Avatar
-KK Viimsi U15 korvpallimeeskond | Foto: Martti Vaidla

Reedest pühapäevani oli Viimsi rahvusvahelise noorte tippkorvpalli päralt, kui Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil toimus Poiste Balti Korvpalliliiga (BBBL) U15 vanuseklassi turniir. Turniirist võttis teiste seas osa KK Viimsi esindus peatreener Valdo Lipsu juhendamisel, lisaks seitse meeskonda Soomest, Rootsist, Taanist, Lätist ja Venemaalt.

Koduseinte toel viiest mängust neli võitnud Viimsi meeskonna peatreener Valdo Lips sõnas pressiteate vahendusel: “Seadsime võistkonna eesmärgiks teha kodus võistkonna seni parim turniir siin liigas ning selle eesmärgi ka täitsime. Etapp näitas, et oleme õigel teel. Kolme hooaja jooksul, mil oleme selles liigas mänginud, pole me nii palju võite ühelt etapilt saanud. Kuid tulemusest veelgi olulisem, et mängupilt paranes. Kuigi on palju elemente, mida parandada, siis oleme sammu teistele meeskondadele lähemale tulnud. Treenerina loodan, et poisid said turniirilt veelgi indu, et treeningutel tööd teha, sest nagu mängud näitasid, siis see tasub ära. Kiidan poisse senise kannatlikkuse ja hea etapi eest!”

Viimsi U15 korvpallimeeskond võitis kodusel turniiril soomlaste Masu Basketit 38:36, taanlaste Gladsaxe Boys’i 59:57, rootslaste Alvik Boys’i 61:36 ja venelaste Nevvskije Zvezdi’d 60:47 ning kaotas ainsana eakaaslastele Riiast Pardaugava tiimist 52:56.

Kokku on Viimsi seniste etappidega BBBL liigas kogunud 6 võitu ja 4 kaotust ning tiimi edukamad mängumehed on olnud Andre Juhansoo keskmiselt 15,8 punkti, 6,5 lauapalli, 3 söödu ja 2,7 vaheltlõikega ning Birk Birger Arop keksmiselt 7,7 silma, 6,2 lauapalli, 2,6 vaheltlõike ja 1,5 blokiga.

scroll to top
Inline
Inline