Kolmandal veerandajal avapoolajast rohkem punkte visanud Tenerife lõpetas pika kaotusteseeria

-Janari Jõesaar | Foto: Club Baloncesto 1939 Canarias

Hispaania korvpalli kõrgliigas lõpetas Janari Jõesaare kodumeeskond Tenerife Iberostar laupäeval seitsme mängu pikkuse kaotusteseeria, kui 83:76 oldi paremad külla sõitnud Murcia UCAM tiimist.

Murciale kuulus avaveerand 21:19 ja poolajaks juhiti 36:30. Tenerife vastas aga võimsa kolmanda veerandajaga, kui visati 31 punkti vastaste 11 vastu, mis viis nemad otsustavaks neljandikuks 14 punktiga ette. Murcia oli aga endiselt mängus sees ja veerandaeg ka 29:22 võideti, kuid Tenerife pani siiski kokkuvõttes paremuse maksma. Võidu võtmeks võib pidada eelkõige head 51-protsendilist visketabavust. Murcial oli samaks näitajaks 43%. Kolmepunktiviskeid realiseeris Tenerife 11/22 ja lauavõitluses edestati külalismeeskonda samuti 32:28.

Janari Jõesaar sel korral Tenerife koosseisu ei kuulunud. Colton Iverson kerkis omade parimaks 17 punkti ja 10 lauapalliga. Nico Brussino lisas 16 ja Rodrigo San Miguel 14 silma. Milton Doyle viskas Murcia eest 20 ja Ovie Soko 19 punkti.

Turniiritabelis asub Tenerife (13-14) üheksandal kohal. Murcia (8-19) on eelviimasel ehk 17. positsioonil.