fbpx
Close

Priit Vene: kui üks-üks kaitsega hakkama ei saanud, siis hakkas kõik lagunema

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

Korvpalli Eesti meistriliigas sai Martin Müürsepp oma lühikese peatreenerikarjääri esimese play-off võidu, kui Tallinna Kalev/TLÜ suutis Sõle spordihoones laupäeval Tartu Ülikooli üle mängida skooriga 87:70.

Mängu statistikast hakkavad silma mitmed kõnekad numbrid, kui võitjate visketabavus kahepunktivisetel oli 56,3%, kaotajatel aga kõigest 40%. Kuigi kolmeseid tabati sarnase protsendiga, siis tegid tartlased kaare tagant koguni 37 üritust, Kalevi 17 vastu. Kalevi ülekaal lauavõitluses oli samuti mäekõrgune – 52:31.

Tartu Ülikooli meeskonna peatreener Priit Vene sõnul vedas alt kaitsemäng. “Meid püüti täna kinni üks-üks kaitsega. Kui me sellega hakkama ei saanud, siis hakkas edasi ka kõik lagunema,” kommenteeris Vene pressiteate vahendusel.

Tartlaste peatreener lisas: “Vastased jätsid meile palju kaugvisete võimalusi ja eks seetõttu kogunes kaugviskeid päris palju. Saime nüüd kõvasti materjali, mida läbi töötada ja kolmapäeval on uus mäng. Seerias on mitu mängu veel ees ja vaatame, mis neist saab,” sõnas Vene mängujärgselt.

Kolme võiduni peetav veerandfinaalseeria on nüüd 1:1 viigis. Kolmas mäng on Tartus kolmapäeval, 17. aprillil kell 19.00. Neljas mäng peetakse reedel, 19. aprillil Viimsi Karulaugu spordihoones ning vajadusel viies mäng Tartus pühapäeval, 21. aprillil.

scroll to top