fbpx
Close

Kolmestekütt Miglinieks jätkab Valga-Valka meeskonnas

-Kristaps Miglinieks | Foto: Siim Semiskar

-Kristaps Miglinieks | Foto: Siim Semiskar

Algavaks hooajaks jõudsalt võistkonda komplekteeriva BC Valga-Valka Maks&Mooritsa ridades jätkab lätlasest ääremängija Kristaps Miglinieks.

28-aastasele Miglinieksile oli möödunud hooaeg Valga-Valka meeskonnas esimeseks. Varasemalt on ta pallinud kuus aastat Liepajas ja kaks hooaega Jekabpilsis, olles teinud mõlema võistkonna särgis kaasa nii Läti meistrivõistlustel kui ka Balti liigas.

Eelmisel hooajal osales Miglinieks Alexela korvpalli meistriliigas 28 mängus ning tema keskmisteks näitajateks olid 25,7 mänguminutit, 9,8 punkti, 3,0 lauapalli, 1,3 korvisöötu ja 1,1 vaheltlõiget. Hooaja peale tabas ta 49 kaugviset, mis oli selles arvestuses oma tiimi kolmas tulemus Edgars Lasenbergsi ja Egert Halleri järel. Läti meistriliigas ehk Olybet LBL-is jäi 19 mänguga tema arvele keskmiselt 27,1 mänguminutit, 8,0 punkti, 2,8 lauapalli, 1,2 korvisöötu ja 0,8 vaheltlõiget.

“Eelmisel hooajal tõestasime nii Eesti kui Läti liigas, et oleme arvestatavad vastased igale meeskonnale. Kripeldama on jäänud play-off, sest tiheda graafiku tõttu ei saanud korralikku ettevalmistust teha ja igas mängus endast maksimumi anda. Usun, et Valga-Valka korvpalliklubi on professionaalne meeskond, pakkudes võimalust murda suurte eesmärkide juurest kõrgeteni,” ütles Miglinieks Valka valla kodulehe vahendusel.

scroll to top