fbpx
Close

Kotsar kerkis viimases kodumängus South Carolina parimaks

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond South Carolina Gamecocks pidas läinud öösel USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis oma hooaja viimase kodumängu, kui alistas Mississippi State Bulldogsi 83:71 (40:38).

Algviisikus alustanud Kotsar sai võitjate rivistuses enim mänguaega – 37 minutit – ning tõi oma meeskonna parimana 20 punkti (kahesed 9/22, vabavisked 2/2). Lisaks kogunes eestlase arvele 2 lauapalli (mõlemad ründelauast), 4 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, 2 pallikaotust ja üks isiklik viga.

Üleplatsimeheks kerkis Tyson Carter, kes viskas kaotajate kasuks 24 punkti. Mississippi State’i tähtmängija Reggie Perry toetas teda kaksikduubliga, visates 17 punkti ja võttes maha 16 lauapalli.

Tegu oli Kotsari viimase mänguga South Carolina kodusaaliks oleval Colonial Life Arenal. Enne kohtumise algust toimus traditsiooniline tänuüritus, kus tunnustati neljanda aasta mängijaid. Lisaks Kotsarile lõpetab tänavu oma ülikoolikarjääri ka Micaiah Henry, kes piirdus läinud öösel vaid kolme mänguminutiga. Tribüünidel jälgis kohtumist 10 889 pealtvaatajat.

Üks mäng enne põhihooaja lõppu on South Carolina saldoks 18 võitu ja 12 kaotust. NCAA kagukonverentsis (SEC) on neil 10 võitu ja seitse kaotust, millega jagatakse koos Mississippi State’iga viiendat-kuuendat kohta.

Põhihooaja viimase mängu peab South Carolina laupäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi kagukonverentsis viimasel kohal paikneva Vanderbiltiga.

scroll to top