Kotsar sai hakkama võimsa esitusega, kuid Hamburg kaotas taas

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: imago images/Manngold/Scanpix

Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers kaotas Saksamaa kõrgliigas teise mängu järjest, kui võõrsil jäädi 76:89 alla lähirivaalile Ulmi Ratiopharmile.

Hamburg pääses küll 8:3 juhtima, kuid avaveerandi lõpuks jäädi 18:24 kaotusseisu. Teisel veerandil jõudsid külalised korraks veel 29:29 viigini, kuid seejärel haarasid võõrustajad taas ohjad enda kätte. Poolajavileks oli Hamburg taga 38:49 ja kolmanda veerandi järel 54:68.

Algviisikus alustanud ja kokku 30 minutit platsil viibinud Kotsar viskas Hamburgi resultatiivseimana 18 punkti (kahesed 7/14, vabavisked 4/7) ja võttis mängu parimana maha üheksa lauapalli. Lisaks sai ta kirja ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja kaks isiklikku viga.

Üleplatsimeheks kerkis Saksamaa koondislane Andreas Obst, kes viskas võitjate kasuks 20 punkti.

Kümne võidu kõrvale üheksanda kaotuse saanud Hamburg on liigatabelis 20 punktiga seitsmendal kohal. Kaks mängu enam pidanud Ulm asub 28 punktiga koha võrra eespool, olles kogunud 14 võitu ja seitse kaotust.