Kotsar tegi liiga liidri vastu hea mängu, kuid Hamburg sai kindla kaotuse

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: MSSP

Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers kaotas Saksamaa kõrgliigas teise mängu järjest, kui jäi võõral väljakul 65:86 alla tabeliliidrile Ludwigsburgi Riesenile.

Hamburg suutis tugeva vastasega sammu pidada vaid esimestel minutitel. Kotsari vabaviske järel juhiti 5:3, ent seejärel tegi Ludwigsburg 11:0 spurdi ja haaras kohtumise juhtohjad kindlalt enda kätte. Avaveerandi kaotas Hamburg 21:31 ja esimese poolaja 35:47. Kotsar jõudis esimese 20 minutiga visata 11 silma, olles ühtlasi ainus mängija, kes avapoolajal kahekohalise punktisummani jõudis. Ohtlikult lähedale aga Hamburg enam ei pääsenudki.

Algviisikus alustanud Kotsar viibis väljakul ligi 28 minutit ja tõi selle ajaga oma meeskonna parimana 14 punkti (kahesed 5/8, vabavisked 4/6). Lisaks võttis ta kuus lauapalli, blokeeris kaks vastaste viset, tegi kolm pallikaotust ja sai kirja ühe isikliku vea.

Ludwigsburgi parimad skooritegijad olid ameeriklased Jordan Hulls ja Jaleen Smith, kes kogusid mõlemad 16 punkti.

Hamburgi klubil on nüüd kirjas kuus võitu ja kolm kaotust. Liigatabelis jagatakse koos tiitlikaitsja Berliini Albaga viiendat-kuuendat kohta. Mõlemal meeskonnal on koos 12 punkti, kuid Berliini Alba on seejuures pidanud kaks kohtumist vähem. Ludwigsburg jätkab liigatabelis 18 punktiga esikohal, olles võitnud üheksa ja kaotanud ühe kohtumise.

Gekämpft bis zum Schluss, durch zu viele Fehler jedoch nicht belohnt: 86:65 lautet der Endstand in Ludwigsburg. Wir…