fbpx
Close

Miercurea Ciuc ei suutnud vastaste parema visketabavusega sammu pidada

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli kõrgliigas jätkus Rait-Riivo Laane koduklubil Miercurea Ciucil hooaeg järjekordse kaotusega, kui teisipäeval tuli tunnistada Bukaresti Steaua 70:53 (25:10, 14:17, 15:14, 16:12) paremust.

Visketabavuses jäi Steaua 50% – 31% peale. Lauavõitluse võitis Miercurea Ciuc 42:41 (ründelaud 14:7). Korvisööte andis Steaua rohkem 19:9 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 13:7. Pallikaotuseid kogunes Miercurea Ciucil 21, Steaual 16.

Eelmisest kahest mängust jalavigastuse tõttu eemale jäänud Rait-Riivo Laane kuulus nüüd Miercurea Ciuci koosseisu, aga mänguaega trauma tõttu endiselt veel ei teeninud. Korvpall24.ee portaalini jõudnud info kohaselt loodetakse, et Laane võiks platsile naasta jaanuari mängudeks.

Matevz Magusar tõi meeskonna parimana 15 punkti ja hankis 5 lauapalli, Dainius Chatkevicius lisas 12 punkti ja võttis 5 lauapalli. Miles Bowman Jr järgnes 9 punkti ja 6 lauapalliga ning 8 punkti ja 12 lauapalli jäi Emanual Shepherdi nimele.

Võitjate poolelt viskas Ivan Vranes 18 punkti ja võttis 6 lauapalli. Kenneth Brown Jr järgnes 16 punkti, 4 lauapalli ja 5 korvisööduga ning John O’Brien lisas 14 silma ja 5 lauapalli. Maurice Creek kogus 11 punkti ja 5 lauapalli.

Miercurea Ciucil on kirjas üks võit ja viis kaotust, mis annab neile turniiritabelis 14 meeskonna konkurentsis küll kuuenda koha, aga kõigil teistel võistkondadel on ka vähem mänge peetud. Steaua on kolme võidu ja kahe kaotusega kolmandal positsioonil.

Kolmapäeval, 30. detsembril on Miercurea Ciuc taas võistlustules, kui kohtutakse kõik oma seniseid neli mängu võitnud Cluj-Napoca Transilvania ACS U-Banca meeskonnaga.

scroll to top