fbpx
Close

Kristian Kullamäe: loodame peagi Saku Suurhallis uuesti mängida

-Kristian Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

-Kristian Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste korvpallikoondis kohtus MM-valiksarja viimases mängus Kreeka koondisega, kellelt tuli vastu võtta kindel 56:78 kaotus. Eestlased püsisid kolm veerandaeg mängus, ent viimane neljandik kuulus kreeklastele 22:8.

Koondise resultatiivseimateks kerkisid 19-aastased Sander Raieste ja Kristian Kullamäe. Neist viimane tunnistas, et kogenud Kreeka vastu on raske, kui endal jaks otsa saanud.

“Eks me andsime endast kõik, aga mingil hetkel said energiavarud otsa ja kaine mõistusega ei saanud otsuseid teha. Nad kasutasid meie eksimused ära ja nii see vahe jäigi 22 punkti,” ütles Kullamäe TV6-le antud intervjuus, kes ühtlasi tõdes, et tegutses ka ise esimesel poolajal veidi passiivselt.

Tagamängija nõustus, et murrang toimus neljandal veerandajal ning rolli mängis asjaolu, kus nimekamad vastased suutsid oma visked ära realiseerida. “Osadel meist pole suurte mängude kogemust ning vajalikel hetkedel ei oska otsuseid vastu võtta. Thanasis Antetokounmpo mängib Euroliigat ja tema jaoks on see tavaline. Ta pani oma visked kotti.”

Kullamäe võttis koondisemängud kokku järgmiselt: “Õpetlik periood oli! Augustis või septembris tahaks uuesti Saku Suurhallis mängida. Loodame, et Iisrael võidab nüüd Suurbritanniat.”

scroll to top